Restauracja Kluska na Placu zlokalizowana w samym sercu Krakowa przy zabytkowym Placu Szczepańskim 7 to idealna przestrzeń do organizacji imprez grupowych. 
Miejsce z doskonałą kuchnią polską, inspirowaną regionalnymi elementami kuchni śląskiej i pięknymi wnętrzami, nawiązującymi do stylu minionej epoki.  


Dla grup powyżej 15 osób proponujemy menu skrócone, oparte o aktualną kartę, aby zapewnić najwyższa jakość obsługi i sprawny przebieg rezerwacji grupowych.
Dodatkowo, gdy charakter spotkania wymaga szczególnej oprawy, przygotowaliśmy specjalną ofertę dań. 

Spotkania biznesowe 

Organizujemy spotkania biznesowe o różnym charakterze, od kameralnych spotkań firmowych, konferencji, szkoleń, poprzez uroczyste kolacje świąteczne z restauracją na wyłączność, które wymagają doświadczenia, zaangażowanej obsługi i organizacji wydarzeń na najwyższym poziomie.

Imprezy okolicznościowe

W naszej restauracji usytuowanej w urokliwej, zabytkowej kamienicy organizujemy również przyjęcia rodzinne takie jak: obiady poślubne, chrzciny, komunie, rocznice oraz inne ważne wydarzenia wymagające szczególnej oprawy. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i staramy się dostosować do potrzeb i budżetu naszych Gości.

Grupy turystyczne 

Nowoczesna kuchnia polska, piękne wnętrza i doskonała lokalizacja w samym centrum Krakowa sprawiają, że restauracja Kluska na Placu to idealne miejsce na lunch, obiad czy kolację w trakcie zwiedzania magicznych zabytków Krakowa.

Zapraszamy do współpracy biura podróży i indywidualne grupy zorganizowane.
Przygotowujemy również atrakcyjną ofertę lunchową dla cyklicznych spotkań organizowanych przez biura podróży. 

Liczba wszystkich miejsc w restauracji:

  • kolacja zasiadana: 75 miejsc
  • standing party: 90 miejsc
  • duża sala:  54 miejsc
  • mała sala: 22 miejsc
  • patio: 60 miejsc 

Zapraszamy do współpracy.


Nasz Instagram